ViViSound

Wydawnictwo

Wydawnictwo ViVi Sound jest odpowiedzią na potrzeby artystów, którzy ze swoją twórczością chcą z ciszy studia dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Umożliwiamy im to zapewniając profesjonalny pakiet działań dotyczący wszystkich aspektów procesu powstawania płyty CD. Współpracujemy z grafikiem dbając o to, by okładka była nie tylko odzwierciedleniem muzyki i doskonałą reklamą, ale by posiadała również wszelkie niezbędne oznaczenia potrzebne w dystrybucji. Koordynujemy tłoczenie płyty, dobór odpowiedniego nakładu, terminowość i jakość wykonania. Pośredniczymy w kontaktach z ZAiKS dotyczących rejestracji utworów oraz wydania hologramów. Dbamy o znalezienie patronów medialnych, odpowiednią promocję oraz uruchomienie najlepszych dla danego materiału kanałów dystrybucji. Działamy w ten sposób od 2008 roku a efektem jest kilkanaście produkcji, m.in.:

 

 

Witek Wilk „wilk o ŁASCE” cz.I"

Na krążku znajdziesz prawie 8 godzin nagrań w formacie MP3 zarejestrowanych w Otwocku, Lublinie i Olszewie-Borki podczas ośmiotygodniowych rekolekcji Seminarium Wiary. Słuchając Wilka przekonasz się, że Ty też możesz: mówić do Boga, prosto z mostu…, prosić Go o więcej łask…, ufać Mu, że otrzymasz to, o co prosisz…, polegać na Nim w każdej sytuacji…, rozwijać się w różnych dziedzinach i rozwijać swoje talenty przy Jego boku…

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/audiobooki/wilkolasce-cz-1-detail.html

 

 

Dorota Lachowicz „Ave Maria”"

Dorota Lachowicz i Opera Quartet w składzie: Michał Lisiewicz - I skrzypce, Sławomir Talacha - II skrzypce, Elżbieta Porębska - altówka, Marta Ziarko-Wiśniewska - wiolonczela. Na płycie znajdą Państwo 12 interpretacji utworu Ave Maria.

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/muzyka/ave-maria-dorota-lachowicz-detail.html

 

 

Warszawa Kyiv Express „Huculski Blues”"

Na płycie znalazło 8 kompozycji. Zaaranżowane w nietypowych formach i rytmach na nowo odkrywają melodie wywodzące się tradycji kultury Europy Środkowej i Wschodniej. W muzyce zespołu słychać kujawiaka, poloneza, przyśpiewki góralskie, kołomyjkę, biały stepowy śpiew, ale również kaukaską lezginkę, zwaną również czeczenką. Pełne ekspresji zestawienia rytmów, harmonii, skal i motywów, nieregularne metra, a także precyzyjna aranżacja sprawiają, że ta muzyka zaskakuje świeżością.

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/muzyka/warszawa-kyiv-express-huculski-blues-detail.html

 

 

La Pallotina „Alter"

„Alter” to 11 utworów autorstwa x. Andrzeja Daniewicza zaaranżowanych przez zespół. Piosenki La Pallotiny są niebanalną wypowiedzią – świadectwem wiary i życia, szczególnie cenną dla osób poszukujących Boga i pogłębienia życiowej tożsamości. Wypowiedzią męską – wyrazistą, a równocześnie otwartą. Praca nad płytą rozpoczęła się na początku 2013 r. Dwuletni wysiłek twórczy i produkcyjny został podsumowany doskonałym mixem Jacka Wąsowskiego. Smaku całej płycie nadają również riffy gitarowe gościnnie występującego Adama Szewczyka.!

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/muzyka/lapallotina-detail.html

 

 

La Pallotina „Urodzisz się od nowa”

La Pallotina - rockowy kwartet ks. Andrzeja Daniewicza SAC – w sierpniu 2010 wydała i zaprezentowała podczas letnich koncertów nową płytę pt. „Urodzisz się od nowa”. Jak mówi ks. Andrzej, autor piosenek i lider kapeli: „To 'rock kapłański' z mocnym powołaniowym przesłaniem”. Zespół wrasta powoli (ale dogłębnie?) w polską scenę muzyki chrześcijańskiej, łącząc elementy ewangelizacyjne z głębszą, „mistagogiczną” refleksją.

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/muzyka/la-pallotina-urodzisz-sie-od-nowa-detail.html

 

 

La Pallotina „Pusty Plac”

La Pallotina to chrześcijański zespół rockowy, tworzą go: ks. Andrzej Daniewicz (lider), Piotr Szewczenko (gitara), Witek Wilk (perkusja) i Dominik Sławiński (bas). Najnowsze pomysły zespołu to mieszanka rockowo-balladowa, która doskonale nadaje się na estrady chrześcijańskich festiwali.

https://fundacjazanim.pl/ksiegarnia/muzyka/la-pallotina-pusty-plac-detail.html

 

 

„Inwencje kolędowe”

Piano, perkusja i kontrabas, plus dużo, dużo Bożonarodzeniowych prezentów.

http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=28743

 

 

„Gorzkie Żale”

Gorzkie Żale w wykonaniu ks. Andrzeja Daniewicza, Gosi Orzechowskiej i Witka Wilka. "Upał serca swego chłodzę, gdy w przepaść Męki Twej wchodzę”.

http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=28742